Camperverzekerd is van 17 tot en met 22 januari 2013 aanwezig op de Caravana in Leeuwarden. Camperverzekerd zal zichzelf, na een geslaagde editie van de Kampeer en Caravan Jaarbeurs in Utrecht, ook weer op de Caravana profileren als specialist op het gebied van camperverzekeringen.
De Caravana in Leeuwarden is één van de grotere recreatiebeurzen in Nederland en is inmiddels (53e editie) uitgegroeid tot een ware toeristische trekpleister voor kampeerfans. Ook dit jaar is is de organisatie er in geslaagd om een grote vertegenwoordiging van campers neer te zetten. Ook camperinbouwbedrijven en bedrijven met camperaccessoires zijn ruim aanwezig. Kortom; een groot en veelzijdig aanbod op campergebied! De Caravana 2013 biedt een perfecte gelegenheid om u te oriënteren op het komende kampeerseizoen.
De beurs barstte in 2012 al uit haar voegen, dus dat belooft wat voor de aankomende editie in 2013. Elk jaar zijn er veel activiteiten op de Caravana te vinden. De Caravana staat in 2013 weer bol van de activiteiten en demonstraties voor volwassenen en kinderen. Hoogtepunten zijn onder andere de spectaculaire ontwerpwedstrijd: ‘Camper en caravan van de toekomst’, en een Meet & Greet met Sander en Jessica van RTL4 Campinglife.
Camperverzekerd nodigt u uit
Camperverzekerd maakt graag persoonlijk kennis met u. Op onze stand kunt u zich uitgebreid laten informeren over ons verzekeringsproduct. Wij nodigen belangstellenden dan ook van harte uit een bezoek te brengen aan onze stand op de Caravana in Leeuwarden. U kunt de stand van Camperverzekerd vinden in hal 3 (Saksenhal), standnummer 3146.
Beursinformatie
Evenement: Caravana 2013
Locatie: WTC Expo Leeuwarden – Heliconweg 52 in Leeuwarden.
Openingstijden: Donderdag 17 januari 2012 tot en met dinsdag 22 januari 2013. Alle dagen van 10.00 tot 18.00 uur. Op vrijdag 18 januari geopend van 10.00 tot 22.00. Dinsdag 22 januari geopend tot 17.00 uur.
Entreeprijs aan de kassa: € 13,50 per persoon. Kinderen t/m 12 jaar gratis entree (onder begeleiding van een volwassene).
Entreeprijs online voorverkoop: € 11,50 per persoon. Kinderen t/m 12 jaar gratis entree (onder begeleiding van een volwassene).
Parkeertarief bedraagt € 4,- per dag.
Overnachten op een camperplaats vlakbij de Caravana in Leeuwarden?
Campers kunnen overnachten op een camperplaats (3 plaatsen) op korte afstand (2,2 km loopafstand) van de Caravana in Leeuwarden. Overnachten kan voor maximaal 3 dagen en kost € 6,40 per dag. Voorziening voor water en elektra aanwezig. Betalen kan bij het havenkantoor in het naastgelegen park "Prinsentuin", waar ook de SEP-key te verkrijgen is. U vindt de camperplaats op het parkeerterrein van de Garnizoens-Infirmerie, Wissesdwinger 1, 8911 ER te Leeuwarden (Coördinaten: 53,20533 - 5,79669).